Voor scholen die gebruik maken van Keuzevak bieden we workshops op locatie gericht op de inrichting en het juiste gebruik van Keuzevak.
Tijdens deze workshop leer je werken met Keuzevak. We behandelen de koppeling met Foleta en besteden we aandacht aan de twee processen achter Keuzevak:
-
De prognose op leerlingniveau.
We geven handvatten hoe dit proces binnen de school weggezet kan worden, waarbij we laten zien wat het belang is van een goede communicatie en het maken van afspraken tussen de gebruikers van Keuzevak, Foleta, de roosterapplicatie en leerling administratie. -
De vakkenkeuzes van de leerlingen
Onder onze begeleiding worden de keuzeformulieren van de school omgezet naar digitale Keuzevak formulieren, die door de leerlingen online ingevuld kunnen worden.
Hierbij komen ook de volgende onderdelen aan bod:
-
Inrichting van Keuzevak
-
Importeren leerlingen en vakkenpakketkeuzes
-
Opvragen goedkeuring ouder(s)/verzorger(s)
Doelgroep: Keuzevakbeheerders, decanen, roostermakers, medewerkers leerling administratie en teamleiders.
Klik hier voor meer informatie of aanvragen van een Keuzevak workshop.